Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
Ottoman Store Rezaleti
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 605
Alıntıyla Cevap Gönder
Türk Kültür değerlerine ait ne varsa tanıtma ve pazarlama iddiasındaki "Ottoman Store" işlevine yakışmayan bir isimle bilgisunar ortamında pazarlamacılık yapmaktadır. http://www.ottomanstore.com/

Kendilerine aşağıdaki metni e-posta olarak yolladım. Her ne kadar çok geç olsa da ben yollama gereğini hissettim. Belki başka dostlarımız da gerek duyarlar.

Ertuğrul Ölce aşağıdaki mesajı 'Ottoman Store'ye yollamış ve demiş ki:

Sayın Yetkili, "Türk Kültür Sanat Mağazası" adı ile adeta Türk'e ait herşeyi satıyorsunuz. Amacınızın hem hizmet hem de ticaret olması gayet doğaldır. Ancak bu hizmeti verirken kimlere hitap ediyorsunuz? Türkçe bilenler ve Türklere mi? Yoksa yabancılara mı? Eğer yabancılara ise söyleyecek bir sözüm yok. Yok eğer Türklere yönelik diyorsanız o halde bu "OTTOMAN STORE" ne oluyor! İşgal altındaki Türk kültür değerlerine hizmet edeceğim derken bir tokat da bizzat siz vurmuş olmuyor musunuz? Bir vatandaş olarak sizlere sadece üzüntülerimi bildirebiliyorum. Elimden başka bir şey gelmez. Ancak ülkemizin kültür yozlaşmasında sizin de katkınızın olduğunu asla unutmayınız ve bu yüzden de vicdanınızla hesaplaşınız. Sizlere yaptığınız işte bol kazançlar dilerim. Saygılarımla.

Bir vatandaş
Ertuğrul Ölce

En son Ertuğrul ÖLCE tarafından Sal Oca13, 2015 21:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı kimliğini gösterErtuğrul ÖLCE tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 44
Alıntıyla Cevap Gönder
Sizi kutluyorum Ertuğrul Bey, ben de üzerime düşen görevi yapacağım.
Kullanıcı kimliğini gösterSatılmış ÇALIK tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Ottoman Store Rezaleti
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2