Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
YENİDEN MERHABA
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Sagıdeğer dostlar, merhabalar!

Geçen aylarda yaşadığımız, gerek teknik gerekse kişisel olumsuzluklar sonucu sayfalarımız maalesef bir süre kapalı kaldı. Elimde olmayan bu sonuçtan dolayı tüm katılımcı ve okuyucu dostlarımdan özür diliyorum.

Bu sayfaların devamını sağlamak benim için büyük bir sorumluluktur. Bunun bilincindeyin. Elde olmayan nedenlerden dolayı görevini ihmal etmiş bir kişi durumuna düştüğüm için inanın çok üzgünüm.

Her şeyin geride kaldığını düşünüyor ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edelim istiyorum. Bu doğrultuda her zaman olduğu gibi yine desteğinizi rica ediyorum.

Dilimizin geleceğine zerre kadar katkı sağlayabilirsek bunun onuru ve mutluluğu bize yetecektir.

Yine sizlerle olmanın gururu ve onuruyla hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Tahsin MELAN

Teşekkür: Sayfalardaki teknik sorunları ortadan kaldıran değerli dostumuz Hasan AYDIN'a sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

Bildiriler: 605
Alıntıyla Cevap Gönder
Tahsin Bey, bizi yeniden sayfalarımıza kavuşturduğunuz için size şükranlarımı sunarım. Sizin gibi bir Türkçe sevdalısı dostumuzun bulunması bizim için büyük bir bahtiyarlıktır. Allah kolaylık versin.
Kullanıcı kimliğini gösterErtuğrul ÖLCE tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 84
Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba
Sevgideğer Tahsin Melan ile TürkçeSeverler.

Yine yeniden bir arada olmak çok güzel. Zaten biz hiçbir yere gitmemiştik ki. Hem sizin sorumluluğunuzu paylaşmak hem de size (Yoksa bize mi?) destek olmak için buradayız.

Gökmen

Hepimiz Türkçe'miz, Türkçe'miz hepimiz için.
Kullanıcı kimliğini gösterGökmen Erdoğan tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 79
Alıntıyla Cevap Gönder
Yeniden burada olabilmek güzel...
Kullanıcı kimliğini gösterElif Karakoç tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Saygı, Selam, Sağlık...
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 289
Alıntıyla Cevap Gönder
Değerli Hocam,

Sizi işin başında görmek ne güzel... Saygıyla, selamla, sağlık dileklerimle...

Bildiriler: 107
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu sayfayı karşımda görmek ve yazabilmek çok güzel...

Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2