Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
DİLİMİZ SAYFALARInı Destekleyiniz / Türkçeye Gönül Verenler
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
DİLİMİZ SAYFALARI’nı desteklemek isteyen gönül dostlarımızın daha geniş kitlelere ulaşabilmemiz için aşağıdaki tanımlıklardan birini sayfalarına yerleştirmeleri rica olunur.

Destekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Tahsin MELAN

Aşağıdaki tanımlıklar JPG uzantılı olup ortalama 2 Kb’dir

.................................

Aşağıdaki hareketli tanımlıklar GİF uzantılı olup ortalama 2-4 Kb’dir)

NOT: Desteklerini esirgemeyen dost sayfa yöneticileri bunu bize bildirirse sayfalarını" Bizi Destekleyenler" listesine eklemekten onur duyarız.

En son Tahsin MELAN tarafından Pts Eyl17, 2007 10:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi.
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 8
Alıntıyla Cevap Gönder
Teşekkürler. Elimden geldiği kadar yaymaya çalışacağım.

Alıntıyla Cevap Gönder
Umarım hazırlamış olduğum tanımlıklar (logo) beğenilmiştir. Eğer bunlarla ilgili görüşlerinizi yansıtır, yeni önerilerde bulunursanız sevinirim.

Saygılar

Sayfalarında bize yer veren Çankırılı hemşehrilerime candan teşekkürler.

.....................................

En son Tahsin MELAN tarafından Sal Tem03, 2007 20:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 2333
Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili dostum Tahsin Bey.

Emeğinize kuvvet, elinize sağlık. Bu çalışmalarınızı bilhassa diğer dostların kullanımına açık tutmanız; sizin, dilimizle ilgili tüm güzellikleri tolum geneliyle paylaşmak isteminizi daha da onurlaştırmaktadır.

Şayet mümkünse; dilimize ve ruh âlemimize kullanım tarzı ile ebedi kalacak güzellikte emek vermiş atamız Yûnus Emre'nin de bir tasvirini tanımlık olarak tasarımlayıp kullanıma sunmanızı rica ederim.
Bu değerli büyüğümüz hakkında geçmiş yıllarda yoğun bilimsel çalışmalarınızın olduğunu bilerek sizden bu ricada bulunduğumu hatırlatır, sevgili üyemiz Melika Sultan tarafından önerilen atamız hakkında bir yeni belgelik açmayı ve onu bize yakınen tanıtmanızı arzu ederim.

Selam ve saygılar

Alıntıyla Cevap Gönder
Hani derler ya: "Gönlümü okudun." İşte tam öyle oldu Sayın Kederli. En kısa zamanda isteğinize uygun bir tanımlık yapacağım.

Teşekkürler

Sözümü yerine getirdim Sayın Kederli.
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 106
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın Tahsin MELAN beyefendi. Çalışmalarınızı hayranlıkla inceledim. Tek başınıza gerçekleştirdiğiniz bu çalışmalar için harcadığınız emeklerinizi bizlere helal ediniz. Bu dil, bu dili konuşan bu millet size minnettardır. Allah gücünüzü ve sabrınızı artırsın.

Kabul buyurursanız elimden geldiğince acizane görüşlerimle sizlerle aynı camiayı paylaşmak istiyorum. Buradaki saygı değer üyelerle yararlı ve etkili fikir teatilerinde bulunacağımızı tahmin ediyorum.

Hürmetlerimle efendim.
Kullanıcı kimliğini gösterZ. Şakiroğlu tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Sayın MELAN

www.siyasalsohbet.com sitesinin giriş sayfasında reklam kutucuğu yerleştirilmiştir.

Bilgilerinize

Teşekkürler www.siyasalsohbet.com yetkilileri...

tm
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Sayfalarında bize yer ayırarak çalışmalarımıza destek veren REHBER GAZETE'ye www.rehbergazete.com, Sayın Halil YAŞAR'a teşekkür ederim.

Saygılarımla

Bildiriler: 104
Alıntıyla Cevap Gönder
Halil Beye ben de kendi adıma teşekkür ediyorum. Bu güzel olayları görmek insanı duygulandırıyor.
Kullanıcı kimliğini gösterH. Ergenç tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 64
Alıntıyla Cevap Gönder
Dilimiz için dilimiz adına çalışmalarını sürdüren herkese yardım etmek Türk vatandaşı olarak boynumuzun borcudur, hele hele bu konuda normal üstü çalışmalarını sürdüren ve olağanüstü şevkle çalışan Tahsin Bey e ve dilimiz adına yaptığı en büyük çalışmalarına yardımcı olmak en büyük fazilettir.
Saygılar
Kullanıcı kimliğini gösterAdem Taş tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın Taş, bu güzel uğraşta sizlerin desteğiyle bugünlere geldik. Bu birlikteliğimiz sürdükçe daha da güzel işler yapacağımıza eminim. Her zaman olduğu gibi desteğinizi esirgemiyorsunuz.

Bu çalışmalarda beni yalnız bırakmadığınız için asıl ben sizlere teşekkür borçluyum.

Saygılarımla

Tüm sayfalarında bizlere olan güvenini ve desteğini sergileyen http://www.joyturk.com yöneticisine sonsuz teşekkürler.

Bildiriler: 8
Alıntıyla Cevap Gönder
Site yerine sayfa demeyecek miydik?
Kullanıcı kimliğini gösterAyşe S. tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Sayın büyüğüm Tahsin Melan,

Türkçemize hizmet eden ve ağ ortamında yurttaşlarımıza seslenen dilimiz.com isimli ağ kümeniz, kümemizin "desteklenen ağ kümeleri" listesinde yerini almıştır. Aynı şekilde kümenizin bağlantılar bölümünde Türkçemiz.Net'e yer vermeniz bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımla.

Türkçemiz.Net Yönetimi adına,
Emre ATAYOL

http://www.turkcemiz.net/destekledigimiz-ag-kumeleri-f280.html

Sayın Atayol'un şahsında tüm emek verenleri kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum.

Bildiriler: 4
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de elimden geldiği kadar sitenizi desteklemek ve yardımcı olmak adına yeni site düzenleyerek, saygın-değerli sitenize yönlendirmeye çalışacağım. Umarım doğru ve faydalı olurum.

Saygılarımla...

www.bizimdilimiz.azbuz.com

http://www.juri.azbuz.com/readArticle.jsp?objectID=5000000006179660
Kullanıcı kimliğini gösterDENIZEVI tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 64
Alıntıyla Cevap Gönder
Sitemiz anasayfasında dilimiz sitesine özel bir bölüm yapılarak hareketli tanıtımı yapılmaktadır.

Türkiye'nin ilk kablosuz bilgi sitesi Kablosuz.org olarak dilimiz sitesini sonuna kadar destekliyoruz.

Saygılar
Kablosuz.org Yönetemi adına
Adem TAŞ

http://www.kablosuz.org
Kullanıcı kimliğini gösterAdem Taş tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
DİLİMİZ SAYFALARInı Destekleyiniz / Türkçeye Gönül Verenler
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2