Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
Hiç Hayalet Gördünüz mü?
gençyazylym
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Hiç hayalet gördünüz mü? Görmediyseniz tyklayyn.

http://www.w-a-s.de/imperator3000/whatswrong.swf

NOT: Kalp hastasy olanlar bakmasyn... Very Happy
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Eh alacağın olsun senin Very Happy
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
gençyazylym
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ben fareyi elimden fırlattım. Very Happy Very Happy Very Happy
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 5
Alıntıyla Cevap Gönder
Selçuk abi beni de korkuttun. Alacağın olsun senin. Ama ilginçmiş. Rolling Eyes
Kullanıcı kimliğini gösterŞebnem tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Bildiriler: 28
Alıntıyla Cevap Gönder
Kardeş o neydi öyle Shocked . Kim yaptıysa aklı şeytanlığa iyi çalışıyormuş Very Happy
Kullanıcı kimliğini gösterHasan AYDIN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 14
Alıntıyla Cevap Gönder
Resim zaten yeterince korkunç. Bide bu yetmezmiş gibi Hasan kulaklığı verip öyle izletti. Crying or Very sad
Kullanıcı kimliğini göstercebrail tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 3
Alıntıyla Cevap Gönder
slm ben aranıza yeni katıldım. Tahmel abi belki beni hatırlarsın yazilimgrubundan K_a_RT_a_L Smile Gelir gelmez hayalet gördüm. Hasan alacağın olsun.

Bundan böyle elimden geldiği kadar sohbetlerinize katılmaya, fikirlerinize ortak olmaya çalışacağım.

İyi Çalışmalar...
Kullanıcı kimliğini gösterAdnan tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili Adnan aramıza hoş geldin. Sanırım bu hayalet bana yaptığın şakanın acısını almıştır. Very Happy

Sağ olsun Selçuk Bey bunu bize sundu. Arada bir böyle ilginç ve değişik konular gerçekten hoş oluyor.

Saygılarımla
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Hiç Hayalet Gördünüz mü?
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2