Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
MILLI SAVUNMA BAKANLIGI
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 138
Alıntıyla Cevap Gönder
Dikkatimi çeken bir konuyu aktarmak buradan yetkililerin dikkatini çekmek istedim.

Teknik olarak fazla bilgim yok. Buna ra?men bazy ?eyleri görüp anlamak o kadar da zor olmuyor. Mesela ?imdi bu sayfalary açynca en üstte Mavi sütün içinde "DYLYMYZY KORUYALIM, ONA SAHYP ÇIKALIM" yazyyor. Hem de harf hatasy yok. Demekki Türkçe harfleri kullanmak mümkün.

Öyleyse Milli Savunma Bakanly?y sitesinde bu ba?lyk acaba neden MILLI SAVUNMA BAKANLIGI WEB SITESI ?ekliyle yazyyor dersiniz?

Bir konuda daha açyklyk getirmek amacyyla sorum olacak. Bu ba?lyktaki ".... WEB SYTESY" kelimeleri gerekli mi? Bence hiç gerekmiyor. Zaten durum ortadadyr. Bu bir sitedir. Site de WEB denen ortamda yayynlanmaktadyr. Bu ya?tan sonra ben bile bunu ö?rendikten sonra kimse buna kom?u mahalledeki evlerin olu?turdu?u site falan demez herhalde. :lol:

Hürmetlerimle
Kullanıcı kimliğini gösterEbubekir U. tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 109
Alıntıyla Cevap Gönder
Size katılıyorum.

Keşke herkes gördüğü aksaklıkların "aman sende" demeden üstüne gitse. Eminim bu dil sahipsiz olmadığını daha çok haykıracaktır.
Kullanıcı kimliğini gösterİ. Özsoy tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
http://www.msb.gov.tr/

Görüldüğü gibi gereği yapılmış, MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI şeklini almıştır.

İlgililerin göstermiş olduğu bu duyarlı yaklaşımın diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olması dileğimizdir. Bu da bir erdemdir diyor, saygılarımızı sunarken "vizyon" ve "misyon" sözcüklerinin de gereğince değişimini beklediğimizi bildirmek isterim.

Saygılarımla

Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 24
Alıntıyla Cevap Gönder
İçten çabalarınıza teşekkürler......
Kullanıcı kimliğini göstersonmevsimguz tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 138
Alıntıyla Cevap Gönder
İlgililerin bizleri izlemesi ve haklı uyarılarımızı dikkate almış olmaları gerçekten çok gurur verici bir duygu.

Bu güzelliğin ve güven duygusunun devamını diliyorum.
Kullanıcı kimliğini gösterEbubekir U. tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
MILLI SAVUNMA BAKANLIGI
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2