Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
AVEA'NIN AYIBI
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 34
Alıntıyla Cevap Gönder
Tarih: Cum Hzr 16, 2006 4:35 pm

Alıntı:

16/06/06 01:10PM
Your invoice for M ay has been sent to your address.Invoice amount is YTL 18.57 ant its due date is 28.06.2006

Bu bana AVEA dan iki aydyr gelen fatura bilgisi. Geçen ay geldi?inde bir yanly?lyk oldu?unu dü?ünmü?tüm. Sanyrym iyi niyet göstermi?im çünkü bu ay da ayny mesaj geldi. Bu nasyl bir zihniyet anlamadym do?rusu! Ben bu hatty neden kullandy?ymy daha önce dile getirmi?tim. Türkcell veya Telsim gibi yabancy dil kalabaly?y yapmyyorlar diyordum. Görüyorum ki burada en büyük hatayy AVEA kurulu?u yapyyor amaçlary ne anlamadym ama bu beni yeteri kadar üzdü ve de kyzdyrdy.....!
Sayyn AVEA sorumlulary hangi memlekette ya?ady?ynyzy unuttunuz sanyrym? Ben kendi ülkemde kendi telefonumda yabancy kelimelerle bana mesaj gönderilmesini istemiyorum. Bu ne biçim sistemdir ki kendi Türkçenizi byrakyp ba?ka dille biz abonelere mesaj gönderiyorsunuz sizi esefle kynyyorum.

Bu mesajy AVEA kurulu?na gönderdim. Sizden de destek bekliyorum saygylarymla.

Türk Dili Sevdalısı

Alıntıyla Cevap Gönder
AVEA tarafından gönderilen iletiyi de sizinle paylaşmak istedim.

Alıntı:

Değerli Müşterimiz;

Zaman ayırarak bize yazdığınız için teşekkür ederiz.

Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Avea için, değerli müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve eleştiri büyük önem taşımaktadır. Tarafımıza iletimde bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili yardım edebilmemiz için Avea Merkezi (cep telefonunuzdan 500, sabit hatlardan 4441500 tuşlayarak) aramanızı rica ederiz.

bilgi@avea.com.tr

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Kader Hanım, konuya olan duyarlı yaklaşımınızdan dolayı sizi kutluyorum. İşte böyle, her birimiz üstümüze düşeni elimizden geldiğince yapmaya çalışsak duyarsız kişilerin dumura uğramaya yüz tutmuş tüm duyu organlarının işlemesini sağlarız.

Siz üstünüze düşeni gereğince yapmışsınız. İzniniz olursa ben de sitemiz adına ilgili yere bir-iki satırlık bir ileti yazmak istiyorum.

Gelişmeler adınıza olduğundan izninizi almadan girişimde bulunmak istemedim.

Saygılarımla

Alıntıyla Cevap Gönder
Tahsin Bey, alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Tabiki fikir ve düşüncelerinizi yazın, yazın ki bu konuda yalnız olmadığımı anlasınlar; Anlasınlar ki birdaha böyle bir hataya düşmesinler. Lütfen desteğinizi esirgemeyin saygılarımla.

Bildiriler: 13
Alıntıyla Cevap Gönder
Cok rahatsiz edici bir durum. Is artik reklam boyutundan cikti. Bizimle artik ingilizce iletisim kurmaya calisiyorlar.
Garanti bankasinin "son kullanma tarihi" yerine ingilizce sozcukleri oraya buraya sokusturmasindan daha ileri bir asama. Birbirleriyle bir yarismaya mi girdiler dersiniz.
Ben de sikayet dilekcesi yazacagim.
Simdi aklima gelen bir seyi de eklemek istiyorum. Bu hizmetteki eksiklik yani Turkce yerine Ingilizce iletisim kurmaya calismalari Tuketici Haklarinin ihlali olabilir mi dersiniz? Oyleyse tuketici derneklerine de sikayet edebiliriz.
Saygilarimla
Kullanıcı kimliğini göstergulay tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 29
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir ayyp daha. Avea'nyn yeni hizmeti :

Avea bidünya. Ne demek sizce ?

AVEA'NIN AYIBI
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat