Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
BASINDA DİLİMİZ.com
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Hessen bölgesinde yayınlanan bir gazetenin DİLİMİZ.com ile ilgili söyleşi-haberini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ana sayfaya YENİLİKLER bölümünde "BASINDA DİLİMİZ" başlığından ulaşılabilir.

Kısa yol:

http://www.dilimiz.com/basindadilimiz/toplum1.htm

Saygılarımla
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 32
Alıntıyla Cevap Gönder
Tahsin Hocam, tanıdık bir yüzü görmek gerçekten çok hoş. Bugün öğrencilerim adı geçen gazeteyi getirdiler. "Hocam sözünü ettiğiniz siteyi tanıtmışlar." diyerek. Gerçekten gururlandım. Tüm öğrencilerim burayı kaynak olarak kullanıyorlar. Bugün Türkçe dersini bilgisayar bölümünde ve dilimiz.com sitesiyle yaptık. Özellikle dil bilgisi, yazım bölümü. Çok güzel sonuçlar elde ettik. Size öğrencilerimin selamını ve teşekkürünü iletmek istedim.
Kullanıcı kimliğini gösterSalih Yalcin tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 46
Alıntıyla Cevap Gönder
İnsanın emeğinin karşılığını alması ne kadar güzel bir şey.

Herşey için teşekkürler..
Kullanıcı kimliğini gösterirfaN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
gençyazylym
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Tahsin abiyi gerçekten tebrik ediyorum. Hiç bir emeğin boşa bitmediği gibi bu çalışmalar da boşa değil. Devamının gelmesi dileğiyle.

Saygılar.
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 101
Alıntıyla Cevap Gönder
İçimden geleni söylemk istiyorum. Hocam sizinle gurur duyuyorum. Aynı mekanda olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu emeklerinizin boşa gitmediğine zaten emindim. Basının da bunun farkına varmaya başlaması çok güzel Hele bunu Türkçenin ana vatanında olmadığınız halde başarmanız çok daha anlamlı.
Kullanıcı kimliğini gösterS.Ekrem tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Bildiriler: 28
Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba Hocam,

Uzun zaman aradan sonra internet alemine yeniden döndüm ve inanın bu yazı beni çok gururlandırdı. Bir kez daha bana göstermiş oldunuz ki emekler karşılıksız kalmıyor yeter ki biz samimiyetimizle o işin hakkını verebilelim ya da elimizden geleni yapabilelim.

Hocam başarılarınızın devamını dilerim.

İyi çalışmalar...
Kullanıcı kimliğini gösterHasan AYDIN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 24
Alıntıyla Cevap Gönder
Dostum bu emeklerinin boşa gitmeyeceği kesindir.

Saygılar
Kullanıcı kimliğini gösterMuzaffer Sungur tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 3
Alıntıyla Cevap Gönder
Tahsin Bey görevlerini, halkına olan sorumluluklarını yerine getiren gerçek bir aydın olarak takdire değer doğrusu. Hangi alanda olursa olsun bir aydının en önemli görevi uzmanlaştığı alanın ışığını çevresine yansıtmaktır. Hele ki konu kendi öz kültürümüz ve iletişim aracımız dil olunca bu görev daha da fazla önem taşımaktadır. Dilimize sahip çıkmakla herşeyden önce ulus kişiliğimize sahip çıktığımızı düşünüyorum.

Saygılar...
Kullanıcı kimliğini gösterde-re tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Dostlar sonsuz teşekkür ederim. Ortada güzel olan bir iş varsa bu da hepimizindir.

Sizlerin sayesinde daha çok güzel işlere imza atacağımıza eminim.

Saygılarımla
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 104
Alıntıyla Cevap Gönder
Biz yokken neler olmuş dostlar. Biraz kaba olacak ama içimden geldiği gibi "Helaldir dostlar" demeden geçemeyeceğim. Söyleyecek başka şey bulamıyorum. Bunlar çok sevindirici gelişmeler.
Kullanıcı kimliğini gösterH. Ergenç tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
merhaba
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 2
Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba Hocam,
Siteye üye olalı 5 dakika oluyor. Ankara'da görev yapan bir Türkçe Öğretmeniyim.Açıkçası daha önce neden haberim olmadı diye hayıflanmadan edemiyorum.Artık bundan sonra nacizane yorumlarımı sizin gibi Türkçe sevdalıları ile paylaşmak beni ziyadesiye memnun edecek hocam.Herşey Türkçe için...
Kullanıcı kimliğini gösterçeşm-i bülbül tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın çeşm-i bülbül, aramıza hoş geldiniz.

Bu birliktelik bizlere, dilimize, bu sevdaya güç verecektir.

Saygılarımla

Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 165
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın Değerli Hocam; Bu alkış seslerini duyuyor musunuz?...Evet bu içten ve yürekten gelen ALKIŞLAR... Güzelliği yakalamak adına... Başarılarının devamını dilerim.

Saygılarımla..

Bildiriler: 6
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın Tahsin Melan,
Türk dili için gösterdiğiniz özverili ve bilimsel çalışma anlayışızdan ötür sizi kutlar saygılarımı sunarım...
Kullanıcı kimliğini gösterRecai Ataseven tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 19
Alıntıyla Cevap Gönder
Benim güzel yurdumun güzel dostları her emeğin karşılığını vermiştir.
Sayın Hocam ve Dostum Tahsin bu gurur senindir yürekten kutlarım.
Enver
Kullanıcı kimliğini gösterEnver GÜVEC tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
BASINDA DİLİMİZ.com
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2