Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, bildirileri değiştiremezsiniz
'ÖZGEN'
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Büyüklerim, küçüklerim, kandaşlarım;

Almanya'da yaşıyorum.
Ata tarafım Kıpçak Ana tarafim Alazlar'dandır.
Türk dili sevdalısı olarak aranıza katılmaktan mutluyum.
Değerli büyüğüm A.Enis Turan Öğretmenimin de burada olduğunu gördükten sonra, sevincim bir kat daha arttı.
Tanrı'nın buyruğu ile bundan böyle bilgisunara bağlanmaya zaman buldukca burada olacağım.
Tanrı'nın esenliği Yüce Türk Ulusunun üzerine olsun.
TEBRİKLERİMİ KABUL EDİNİZ SAYN HOCAM
A.DÜZGÜN
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
''Renk Renk hatıralarım oda oda silindi Anne kokan bir TÜRKÇEM vardı, o da silindi ...''
diyor ya üstad, güzel dilimizin silinip gitmesine engel olduğunuz için öncelikle site yöneticisine ve bu sieteye destek olan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Türkçe öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiyim. Dilimizin önemini kavrayabilmek ve onun ilelebet konuşulmasını sağlayabilmek için bilinçli insanların bir arada toplandığı bu güzel siteye bir tesadüf sonucu rastladım. Benim nacizane bir önerim olacak ki o da: Sitenin biraz daha tanıtılması. Eminim sitenizin ziyaretçisi ve tabii ki Türkçemizi doğru kullanma bilinci de artacaktır.

Sevgili, biricik dilim: Düşüncelerim, duyarlılığım, sevgilim, bir tanem.
Uzunca bir süredir seninle yakından yakına, derinden derine, içten içe, sarmaş dolaş görüşemez olduk. Ayrılmış değil de ayrı düşmüş gibiyiz. Uzaklaşmış sayılmayız ama aramıza sokulmuş birtakım engellerle uzaklaştırılmış gibiyiz birbirimizden...
Teşekkürler
Ali Fatih DURSUN
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Böyle bir forum görebileceğimi hiç zannetmiyordum, gerçekten çok şaşırdım, emeği geçen herkese selamlar saygılar...
Teşekkürler.
AlperE
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Tarihimi benimle paylaştığınız için teşekkürler.
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Herkese merhabalar, aranıza Makedonya'dan katılıyorum, lise öğrencisiyim, Türkçe ödevim için bir araştırma yaparken siteye rastladım böyle bir sitenin kurulduğuna çok sevindim, gerçekten çok güzel bir site, böyle bir sitenin kurulmasında emeği geçen herkese sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Başak Ö.
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de araştırma yapmak için aranıza katıldım. Çok güzel bilgiler var arkadaşlarıma önereceğim.
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Siteniz çok güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Burası da benim ... www.agaclar.gen.tr
Abdullah Yildiz
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Böyle bir ortamla karsilasmak gercekten inanilmasi zor bir sey. Internet ortamindaki bunca kirlilige ragmen bunu basarabilmek´bunca emek vermek takdire sayan bir durum. Sizi kutluyorum. Ben bir gurbetciyim bu nedenle bilgisayarimdaki düzen nedeniyla harflerimde hata oluyor. Özür dilerim.

Basarilarinizin devamini diliyorum.
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Çok teşekkür ederim ödevime çok yardımcı oldunuz yani çok güzeldi. Türk dilinin sadeleşmesi ile de bir şey yazarsanız sevinirim.
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Böyle bir yeri görmek beni cok sevindirdi. Iki gündür okuyorum. Her sayfasi ayri bir bilgi kaynagi. Kurucusuna ve yazi yazanlara cani g,nülden tesekkür ederim.

Dikkat lütfen Türkce harfler olmadigi icin kizmayin. Bilgisayarimda bu harfler yok. Almanya'da yasiyorum.
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Firefox "saldırgan bir site" uyarısı veriyor ulayu dilimiz yerliğini kapatıyor bende.

Explorer ise düzensiz başlıklar yanlışlığı veriyor.

Engse Hohol
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Şimdi her şey yolunda, sorun kalmamış.

ilgilenenlere teşekkür ederiz.
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba,
Öncelikle böyle bir siteyi bizlere sundugunuzdan dolayi sizlere tesekkürlerimi iletiyorum.
Fakat, " Türk Dili " , " Türk Edebiyati " ve " Türk Tarihi " bölümleri benden dolayi
veyahut sistemden dolayi sayfalar acilmiyor. Bu konuda bir hata var ise, buradan
yetkilileri uyarmak istedim.

Calismalarinizda kolayliklar diliyorum.
Saygilarimla,
Mustafa K.
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
İlginiz için çok teşekkür ederim. Evet, dediğiniz gibi bilimsel verilerin yer aldığı sayfalarda sorunlar var. Bir ara sunuculardan kaynaklanan sorunlar nedebiyle maalesef bu bölümler silindi.

Şu an bilimsel verilerin yer aldığı sayfaların tamamını yeni bir tasarımla ve daha geniş içerikli olarak yeniden hazırlıyorum. En kısa zamanda paylaşıma sunacağım.

Sozsuz saygılarımla

Tahsin MELAN

Müge ALAOĞLU
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Milli birlik ve beraberliğimizin temel unsurlarından olan dilimizi korumak hepimizin görevidir.Geçmişten devraldığı bu mirası gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak için kendisini sorumlu hisseden herkese teşekkür ediyorum.

Müge ALAOĞLU
Türkçe Öğretmeni
KUTLAMA, HOŞ GELDİNİZ, ELEŞTİRİ, ÖNERİ
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
8. sayfa (Toplam 9 sayfa)  

Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, bildirileri değiştiremezsiniz  
Yeni Sayfa 2