Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, bildirileri değiştiremezsiniz
Site Sorumlusu

Bildiriler: 100
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayyn Uluç, sanyyorum katylymcy adynyz kendi adynyz de?ildi ve anlamsyz bir sözcüktü. Bu tür sözcüklere güvenlik nedeniyle onay verilmiyor. E?er kendi adynyzla veya Türkçe, anlamly bir sözcük olsaydy mutlaka onaylanyrdy. Lütfen buna dikkat ederek tekrar giri? yapynyz. En kysa zamanda onaylanacaktyr.

Anlayy? göstermenizi rica ediyorum. Katylymcylardan rica bölümünde bu konu ayryntyly olarak anlatylmy?ty.

Sayyn ULUÇ, AzerRail takma ady ile giri? yapmaya çaly?my?synyz. Do?al olarak da kabul edilmemi?. Lütfen yeniden deneyiniz.

En son TahMel tarafından Çrş Eyl05, 2007 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Bildiriler: 21
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın Melan bu güzel ve anlamlı çalışmalardan dolayı sizi ve değerli tüm katılımcıları kutluyor, aranızda olmanın gururunu yaşıyorum. Bu seviyeli çalışmaların sürekliliğini diliyorum.
Kullanıcı kimliğini gösterFerdi Öz tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 1
Alıntıyla Cevap Gönder
Hocam, ilerde Türkçe adına yapmayı hayal ettiğimi siz gerçekleştirmişsiniz.Siteniz açılalı çok olmuş fakat benim tanışmam bugüne nasipmiş.İnşallah bugünden itibaren önce sizin bilgilerinizle pişer daha sonrada yeni gelenlere öncülük ederiz.Başarılar.
Kullanıcı kimliğini göstergökmentr tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 20
Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba

Ben sitenize yeni katıldım. Bir üyenizin vasıtasıyla..

Burası çok hoşuma gitti üyelerin ve sorumluların ciddiyeti kalite ve emeğinin yerini bulduğu bir ortamda bulunmaktan son derece memnunum. Beni buraya getiren, gelmeme sebep olan üyelerinizden Sayın ALVER'e de ayrıca teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyor elimden gelen dilimiz ve kültürümüzün elverdiği ölçüde paylaşımda bulunmayı arzu ediyorum. Tekrar emeğinize ve yüreğinize sağlık. Başarılar.

Bildiriler: 99
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir süredir inceliyorum, üye olduktan sonra daha çok inceleyerek bu seçkin siteye kendi fikrimce iletiler yazmaya çalışacağım. Kültür emperyalizmi en çok dilimiz üzerinde etkili oldu, böyle bir site kurarak dilimizi sahiplenen duyarlı insanlara saygılar sunuyorum.

Bildiriler: 124
Alıntıyla Cevap Gönder
Türk'ün son kalesi Türkiye Cumhuriyetine karşı büyük bir kuşatma hareketi var bu hain hesapların içinde içimizdeki Brutüs'ler (*)de var! Böyle sisli bir dönemde Türk dilini sahiplenen dilimiz.com ailesine şükranlarımızı sunmak bir vazifedir.

(*) Bir Türk ihanet etmez, onun için Romalı bir örnek verdim.
Kullanıcı kimliğini gösterFaruk Namli tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 38
Alıntıyla Cevap Gönder
Ebubekir U. demiş ki:
İlk defa böylesine seçkin, değerli kişilerin bir araya geldiği bir ortam görüyorum. Bu güzelliği yaşamak, bir şeyleri paylaşmak gerçekten çok güzel. Yazmaktan çekiniyorum. Ama buradaki her satır bana büyük zevk veriyor. Sanki kendimi yeniden keşfediyorum. Bu güzel ortama katılan herkese sonsuz şükrenlarımı sunuyorum. İnşallah bu böyle devameder.

Hürmetlerimle

Değerli arkadaşımın duygularına aynen katılıyorum. Gerçekten verdiğiniz büyük emek nedeniyle sizler teşekkür ediyorum. Burada çok önemli paylaşımlar var. Bu paylaşımları daha çok kişiye ulaştırmamız gerektiği inancındayım ve bunun için de elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Saygı ve Selamlarımla.
Kullanıcı kimliğini göstermiba tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
Orienteering
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
.........

Fatih ÖZDEMİR
Oryantiring sever
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayyn Özdemir, yazynyz a?a?ydaki bölüme ta?ynmy?tyr.

Ylgilendi?iniz konuyu ilgili bölüme yazma zahmetine katlanyrsanyz ele?tirileriniz de yerini bulmu? olur.

Lütfen düzene uymaya çaly?alym. Herkes aklyna esti?ince istedi?i bölüme istedi?i konuyu yazarsa sonuç ne olur dersiniz?

http://www.dilimiz.com/forum/viewtopic.php?p=13512#13512

Alıntıyla Cevap Gönder
busraekim demiş ki:
Merhaba; ben Bursa'dan Büşra. Lise üçüncü sınıf öğrencisiyim. Ve dilimizi koruma adına bir şyeler yapmak istiyorum derken; siteniz çıktı karşıma. Eğer bana yol gösterir; neler yapabileceğimi ya da neler yapmam gerektiğini bildirirseniz; çok memnun olurum.
''Türkçe giderse Türkiye gider; o halde dilimizi koruyalım''.
Saygılarımla...
Büşra Ekim
busraekimm@hotmail.com

Bildiriler: 274
Alıntıyla Cevap Gönder
busraekim demiş ki:
Merhaba; ben Bursa'dan Büşra. Lise üçüncü sınıf öğrencisiyim. Ve dilimizi koruma adına bir şyeler yapmak istiyorum derken; siteniz çıktı karşıma. Eğer bana yol gösterir; neler yapabileceğimi ya da neler yapmam gerektiğini bildirirseniz; çok memnun olurum.
''Türkçe giderse Türkiye gider; o halde dilimizi koruyalım''.
Saygılarımla...
Büşra Ekim

Aramıza hoşgeldin sevgili kardeşim.

Yapabileceklerine ilişkin önerim: "Tartışılan sözcükler, Türetimler" başlığı altında ağda gezinirken, yolda yürürken, arkadaşlarınla konuşurken, öğretmenini dinlerken duyduğun, gördüğün yabancı sözcükleri karşılık bulmak üzere tartışmaya açabilirsin. Hep birlikte tartışırız, bir yargıya varmaya çalışırız.

Ne yapman gerektiğine sen karar verebilirsin. Şimdilik diyeceğim bunca.
Sağlıcakla

Alıntıyla Cevap Gönder
Herkese selamlar...

Ben kaydoldum ağ kümenize; ancak kaydolurken "katılım ile ilgili rica" bölümünü okumayı akıl edemedim. Bilmiyorum bir yararı olur mu ama buradan adımı vermek istiyorum:

Adım Tunahan Altuğ Bozkurt
Selçuk Evrenkenti İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.
Biz de yeni bir yazışmalık oluşturduk www.dilimiz.com'un üstlendiği görev ile aynı doğrultuda.

Buraya adresi yazmıyorum henüz yazışmalığınızın kurallarını tam olarak incelemediğim için. ( Diğer ağ kümelerinin adreslerini vermek yetkililerce yasak mı değil mi henüz bilmiyorum yani. )
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Sanırım "dilezik" adıyla giriş yapmak isteyen sizsiniz. Maalesef bir anlam veremediğim için silmiştim. Sizden ricam daha anlaşılır bir sözcükle giriş yapınız. Esas beklentimiz asıl adınızla katılımınızdır.

Bildiriler: 23
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın Tahsin MELAN,
Bu kıymetli siteyi kurarak Türk Diline yaptığınız hizmet takdire şayandır. Sizi Türkçemize katkılarınızdan dolayı bir edebiyat öğretmeni olarak candan, gönülden tebrik ederim.
Kullanıcı kimliğini gösterSüleyman ÖZBEK tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 17
Alıntıyla Cevap Gönder
İmla kurallarına dikkat edilen bir ortam bulmak sevindirici. Şükranlar...
Kullanıcı kimliğini gösterAdem YAKUT tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
KUTLAMA, HOŞ GELDİNİZ, ELEŞTİRİ, ÖNERİ
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
7. sayfa (Toplam 9 sayfa)  

Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, bildirileri değiştiremezsiniz  
Yeni Sayfa 2