Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
TDK Türkçe Gönüllüleri
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 1
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın hocam, sitenize TDK ana sayfasındaki “Türkçe Gönüllüleri” başlığı altında rastladım. Sırf merakımdan ziyaret etmek istedim. Öylesine uğrayıp çıkmayı planlıyordum. Ama sayfalarınızı dolaştıkça TDK’nun neden sizi oraya layık gördüğünü anladım. Sizi kutluyorum.

Böylesi gönüllüler oldukça inanıyorumki hiçbir güç dilimizi, tarihimizi, kültürümüzü dumura uğratamayacaktır.

Eleştiri ve önerilere açık olduğunuzu bildiğim için haddim olmadan bir öneride bulunmak istiyorum: Gözlerim sayfalarınız arasında bir de “Türk Kültürü” veya “Türk-İslam Kültürü” başlıklı bir sayfa aradı. Açıklamalarınızda sitenin içerik çerçevesini çok güzel çizmişsiniz ama yinede bu öneriyi yapmadan geçemedim. Sanırım böyle bir içerik sitenin bütünlüğünede uygun düşecektir.

Saygılarımla
Kullanıcı kimliğini gösterHülya  Erkin tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Bildiriler: 100
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın Erkin,

Göstermiş olduğunuz ilgiye sozsuz teşekkürler. Çalışmalarımın , emeklerimin birileri tarafından farkedilmesi, takdir görmesi bana güç veriyor. Bu doğrultuda da yükümün, sorumluluğumun gün geçtikçe arttığının bilincindeyim. TDK'nun sitesinde daha önce "Bağlantılar" bölümünde yer alan sitemizin şimdi aynı anda "Türkçe Gönüllüleri" başlığı altında da yer alması tüm bunların bir göstergesidir sanıyorum.

Daha iyiye ve güzele doğru el ele diyorum. Destekleriniz gücümüzün kaynağı olacaktır.

Önerinize gelince. Bunu memnuniyetle gündeme getireceğim. Hazırlamakta olduğum yeni sayfalardan biri de bu konularla ilgili. Şimdiden bu müjdeyi verebilirim.

Yine istekler doğrultusunda, günlük sıkıntılarımızı birazcık da olsa unutturup, bizleri farklı dünyalara götürecek, tebessüm ettirecek, eğlendirecek, güldürecek, düşündürecek dökümanların yer alacağı bir köşe hazırlıyorum. Yakında beğenilerinize sunacağım. Böylece bu konudaki istekleri de gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Saygılarımla

Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2