Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
Fotoğraf meraklıları için
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 14
Alıntıyla Cevap Gönder
Değerli Dostlar,
Fotoğraf çekme merakınız varsa ve fotoğraflarınızı paylaşmak istiyorsanız veya çok farklı fotoğraflar görmek istiyorsanız işte ziyaret edebileceğiniz bir adres :
http://www.sistum.com/

Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
merhaba sayyn Kadir Melan,
Sözünü etti?iniz foto?raf sitesine girip üye oldum ama gerçekten bana kary?yk geldi i?leyi?. Çünkü foto?raf yollarken foto?raflarynyzyn görünmesi için "herkese göster " komutu verin, deniyor; ancak bu komutun nereye verilece?i meçhul. Yani bu komut için herhangi bir yer belirtilmi? de?il. Ayryca gönderilen foto?raflaryn yasal sorumlulu?u kullanycyya yüklenmi? olmakla birlikte, bu gönderilen foto?raflaryn telif hakkyyla ilgili tek satyr yok. Bu konuda foto?raf sahibinin hakkyny kotrumayy dü?ünüyor musunuz ya da böyle bir madde var da ben mi göremedim? Örne?in benim yollady?ym veya yollayaca?ym foto?raflardan biri ticari amaçly olarak yararlanmaya kalkarsa benim haklarym ne olacak? Bu konuda doyurucu bir açyklama rica edebilir miyim?
Fotoğraf
Türk Dili Sevdalısı

Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba Nuri bey,
Haklısınız başlangıçta biraz karışık gibi görünse de bir süre sonra çok hızlı fotoğraf eklemek, yazmak ve gerekli değişiklikleri yapmak kolaylaşıyor. Fotoğrafı eklemişsiniz anladığım kadarı ile ama "fotoğrafı göster" kısmında takılmışsınız. Fotoğrafı göster'i tıkladığınız zaman bir sayfa açılacak. O sayfayı doldurmanız, fotoğrafla ilgili bilgileri yazmanız gerekiyor. Bu işlemi bitirince giriş yapıyorsunuz. Bir süre sonra site yönetimi fotoğrafınızı yayınlıyor.
Biraz deneme yapın, proğramı çözeceğinize inanıyorum.
Not: Sitede üyeler listesinde isminizi göremedim.

Diğer hususlar için site yönetimine yazıp bilgi almanızı öneririm.
İyi çalışmalar, selamlar

Alıntıyla Cevap Gönder
Verdi?iniz bilgiler için te?ekkürler Kadir Bey.
Bu aralar yani 19 A?ustos ak?amyndan beri sistum.com'a giremiyorum. bir sorun mu var sitede? sorun nedir acaba biliyor musunuz?
Türk Dili Sevdalısı

Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba Nuri bey,
Şu anda hiçbir problem yok. Hafta sonu siteye giriş yapmadığım için birşey söyleyemeyeceğim.
Fotoğraflarınız çok güzel. Bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyor ve tebriklerimi iletiyorum.

Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Merhaba Kadir Bey,
Çok teşekkür ediyorum fotoğraflarımla ilgili güzel yorumunuz için. Güzelliği görebilen güzel gözleriniz ve yüreğiniz var oldukça güzel şeyler görmeye devam edersiniz inşallah. Ayrıca bana bu fotoğraf sitesini tanıtan kişi oldunuğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Şimdilik oldukça memnunum sitemden. gayet düzeyli insanlar var anladığım kadarıyla. hepsine ve size teşekkür ediyorum. Fotoğraf meraklısı bütün dilimiz.com üyelerine de bu siteyi ayrıca öneririm. çevremdeki pek çok insan bu siteden haberdar artık.
saygılar sunuyorum...
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2