Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
Merhaba,,,
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 25
Alıntıyla Cevap Gönder
Tüm Türkçe sevdalılarına merhaba,
Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümü II.sınıf öğrencisiyim.Bu siteyle değerli Tahsin hocamızın bana gönderdiğiniz elmek sayesinde tanıştım.Öncelikle böyle güzel bir site hazırladığı için kendisini tebrik ederim.Gerçekten çok güzel ve "gerekli" bir çalışma.Ellerinize sağlık.Selçuk Üniv. Türk Dili ve Edeb. Öğret. bölümü öğrencileri olarak biz de internet ortamında bir şeyler yapmaya gayret ettik. www.selcuktde.edu.tr.tc
adresinden (asıl bağlantı kaynağı :http://egitim.selcuk.edu.tr/akademik/turkdili/index.htm) sitemize ulaşabilirsiniz.İnternet ortamından derlemeye çalıştığımız makale, deneme, söyleşi, destan, masal, hikaye vs. ürünleri sizlerle de paylaşmak isterim.Daha henüz başlangıç aşamasındayız ama bilginin paylaştıkça çoğalacağı düşüncesiyle umutluyuz.İnşallah bu yazışma ortamına uzun süre katılacağım.Bu ilk mesajla herkese iyi günler dileklerimi iletirim.
Bayram Demiröz
Kullanıcı kimliğini gösterTomcat tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili DEMİRÖZ kardeşim,

Öncelikle aramıza hoş geldin.

Gösterdiğin ilgiye ve samimiyete teşekkür ederim. Sizlerin desteği olmasa bu işlerin bu kadar yürümesi biraz olur. Adı geçen adresteki sitenizi ziyaret ettim. Ellerine sağlık. Buram, buram ilim, irfan kokuyor. Hemen BAĞLANTILAR sayfamızın TÜRKÇEYE GÖNÜL VERENLER alt başlığında sıralamaya yerleştirdim. Hem de gönül rahatlığıyla. Size çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Şahsında, tüm "SÜ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ" öğrenci kardeşlerimize sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunuyor, onları da burada görmenin onurunu yaşamak istediğimi bildirmek istiyorum.

Birlikte olma ve paylaşım güzelliğini yaşama adına.

Saygılarımla
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
selam
gençyazylym
Misafir

Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili DEMİRÖZ, ben de aramıza hoş geldin diyorum.

Sitenize baktım ve çok beğendim. Ben de sitenizi en kısa zamanda sitemizin Türkçe Dostları bölümüne ekleyeceğim.

Görüşmek üzere. Saygılar.

"Sevdası Türkçe olan herkesi bekliyoruz."
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 46
Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili Tomcat bende hoşgeldin dileklerimi iletmek istedim. Bir Konyalı olarak S.Ü. de böyle çalışmaları görmek inan mutluluk veriyor.

Yalnız nickiniz ne için Tomcat? burası biraz kafamı karıştırdı o kadar..

Çalışmalarınızın devamını dilerim..
Kullanıcı kimliğini gösterirfaN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
F-14 Tomcat
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 25
Alıntıyla Cevap Gönder
Küçüklükten beri uçaklara karşı bir ilgim var. F-14 savaş uçağının kod adı da "Tomcat". Nasıl F-16'lara Savaşan Şahinler deniliyorsa onlara da "Tomcat" deniliyor. Kullandığım takma adın anlamı da bu.
Kullanıcı kimliğini gösterTomcat tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 46
Alıntıyla Cevap Gönder
tamam, şimdi oldu.. Smile
Sadece meraktan sordum. Bana ilk başta ingilizce gibi geldi de.. Merakım onun içindi...
Kullanıcı kimliğini gösterirfaN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Merhaba,,,
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2