Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
penatrasyon nedir?
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 8
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir makalede okumuştum bu "penatrasyon" sözcüğünü ve tezime koymayı düşünüyorum fakat anlamını bilmiyorum.Tam olarak şöyle geçiyordu;"Japonların Motorola'ya penatrasyonu ile...".Cevaplarsanız sevinirim. Question
Kullanıcı kimliğini göstersevdaeker tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
Penatration
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 64
Alıntıyla Cevap Gönder
Penatration : İçine girme, içine işleme, delme, keskinlik(göz), nüfuz, etki, kavrama.

Sözlükte böyle yazıyor. "Japonların Motorola'ya girişi ile" yani ortaklıktan veya ele geçirmeden bahsediliyor bu cümlede.

Sanırım iş işten geçmiştir ama ben yazınızı yeni gördüm.
Kullanıcı kimliğini gösterSerhan DEMİRTEPE tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderMSNM
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili Serhan, bilginin geçikmesi söz konusu olamaz. Buradaki bilgiler anlık ve kişilere özel değil. Bunu unutmamak gerekir. Verilen her bilgi, yazılan her yorum bizden sonra gelecek onlarca kişi için yeni şeyler olacaktır. Bu nedenle gecikmeli de olsa çok güzel bir iş yaptın. Teşekkür ederim. Ellerine sağlık.
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
penatrasyon nedir?
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2